Gurkha Revenant Sampler Pack Puro ' 6's

%23
İndirim
2250 TL1750 TL
Stok Kodu: Gurkha Revenant Sampler Pack Puro ' 6's

Gurkha Revenant Sampler Pack Puro ' 6's 2 Adet Revenant Connecticut puro (sadece bu tanıtım paketine özeldir), 2 adet Revenant corojo puro, 2 adet Revenant Maduro San Andres Puro’dan oluşan 6’s tanıtım paketi.. 1750 tl Türkiye de uzun yıllar hizmet vermekte olduğumuz firmamız sizlere daha iyi hizmet vermek için stok sayılarını arttırma kararı almıştır. İndirimler kısa sürelidir. Whatsapp üzerinden sipariş verebilirsiniz. Maksimum tüm türkiye içine 3 iş gününde teslim edilmektedir. İyi alışverişler dileriz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Gurkha Revenant Sampler Pack Puro ' 6's

2 Adet Revenant Connecticut puro (sadece bu tanıtım paketine özeldir), 2 adet Revenant corojo puro, 2 adet Revenant Maduro San Andres Puro’dan oluşan 6’s tanıtım paketi.. 1750 tl

Türkiye de uzun yıllar hizmet vermekte olduğumuz firmamız sizlere daha iyi hizmet vermek için stok sayılarını arttırma kararı almıştır.
İndirimler kısa sürelidir. Whatsapp üzerinden sipariş verebilirsiniz. Maksimum tüm türkiye içine 3 iş gününde teslim edilmektedir. İyi alışverişler dileriz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Önerilen Ürünler

Tıkla Sipariş Ver - 0531 821 32 57